0 OFERTY PRACY
0 AKTUALNOŚCI

Informacja o wynikach naboru na stanowisko: Inspektor ds. zamówień publicznych, gospodarki przestrzennej i inwestycji

Na podstawie art. 15 ust 2 pkt 4 ustawy z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych ( Dz. U. z 2019r., poz. 1282, Dz. U z 2021r. poz. 1834) informuję, iż w wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na wolne stanowisko urzędnicze:ds. zamówień publicznych, gospodarki przestrzennej i inwestycji  w Urzędzie Gminy w Łęczycy  nie wyłoniono żadnego kandydata.

Komisja nie dokonała wyłonienia kandydata, który spełnił wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze na stanowisko Inspektora ds. zamówień publicznych, gospodarki przestrzennej i inwestycji w Urzędzie Gminy w Łęczycy, ponieważ podczas rozmowy kwalifikacyjnej kandydat nie wykazał się dostatecznym poziomem wiedzy i nie spełnił oczekiwań komisji do prawidłowego i samodzielnego wykonywania zadań na ww. stanowisku.

Komisja postanowiła nie rekomendować kandydata do zatrudnienie na przedmiotowe stanowisko. Mając na uwadze powyższe, nabór na stanowisko urzędnicze pozostał nierozstrzygnięty.

» Pliki powiązane:

Informacja
Informacja o nierozstrzygnięciu konkursu

  dnia 23 2021 godz. 12:05

Wolne stanowisko urzędnicze ds. zamówień publicznych, gospodarki przestrzennej i inwestycji w Urzędzie Gminy w Łęczycy

  WÓJT GMINY ŁĘCZYCA

  Inspektor ds. zamówień publicznych, gospodarki przestrzennej i inwestycji

Wymiar czasu:
  pełen etat

Miejsce składania ofert:
  sekretariat Urzędu Gminy w Łęczycy,

Wymagania:

Wymagania niezbędne:

  1. obywatelstwo polskie,
  2. wykształcenie – wyższe preferowane planowanie przestrzenne, administracja, zarządzanie, ekonomia lub pokrewne,
  3. co najmniej trzyletni staż pracy,
  4. biegła znajomość obsługi komputera (WORD, EXCEL),
  5. pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  6. niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego, lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  7. nieposzlakowana opinia,
  8. stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na w/w stanowisku.

Wymagania dodatkowe:

  1. znajomość organizacji i funkcjonowania administracji samorządowej,
  2. znajomość ustaw: o samorządzie gminnym, prawo zamówień publicznych,  o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami, Kodeks Postępowania Administracyjnego, o gospodarce nieruchomościami;
  3. Statut Gminy Łęczyca,
  4. znajomość obsługi urządzeń biurowych,
  5. umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  6. rzetelność, staranność, odpowiedzialność.

Zakres obowiązków:

  1.  prowadzenie i koordynowanie postępowań w zakresie zamówień publicznych, w tym:
    • przyjmowanie wniosków o przeprowadzenie postępowań o udzielenie zamówień publicznych,
    • opracowywanie wraz z komórkami merytorycznymi dokumentacji przetargowej, w szczególności specyfikacji  warunków zamówienia,
    • publikowanie dokumentacji przetargowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
    • opracowywanie dokumentów związanych ze złożonymi środkami ochrony prawnej,
    • opracowywanie projektów wewnętrznych przepisów z zakresu udzielania zamówień - publicznych oraz powoływania i regulaminu komisji przetargowej,
    • sporządzanie sprawozdań z udzielonych zamówień publicznych,
    • prowadzenie rejestru zamówień publicznych o wartości powyżej 130.000,00 zl,
  2.  planowanie przestrzenne, w tym:
    • opiniowanie zgodności wstępnego podziału działki z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego gminy,
    • prowadzenie spraw związanych z opracowywaniem i zmianami Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Łęczyca oraz miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego Gminy,
    • przygotowywanie dokumentacji przetargowej na wykonywanie planów zagospodarowania przestrzennego,
    • wydawanie zaświadczeń wypisów i wyrysów z planów zagospodarowania przestrzennego.

Informacja o warunkach pracy na danym stanowisku:

  1. wymiar czasu pracy – pełen etat,
  2. rodzaj pracy – praca biurowa ,
  3. praca przy monitorze ekranowym,
  4. miejsce pracy – stanowisko pracy znajduje się w budynku  Urzędu Gminy w Łęczycy,
  5. stanowisko pracy znajduje się na parterze,
  6. pomieszczenie ogrzewane, z dostępem do sanitariów na parterze,
  7. wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych w miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia o naborze wynosił poniżej 6 %.

  1. podpisane odręcznie: curriculum vitae z przebiegiem nauki i pracy zawodowej oraz list motywacyjny.
  2. uwierzytelniona kopia dokumentów poświadczających posiadane wykształcenie i staż pracy,
  3. oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych
  4. oświadczenie o niekaralności za przestępstwa umyślne, ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  5. oświadczenie kandydata  o stanie zdrowia,
  6. uwierzytelnione kopie świadectw pracy,

Etapy naboru:

Postępowanie konkursowe przeprowadzi Komisja ds. Rekrutacji, powołana przez Wójta Gminy Łęczyca

– I etap naboru: wybór osób spełniających wymagania niezbędne i formalne; osoby zakwalifikowane do II etapu naboru zostaną powiadomione telefonicznie.
– II etap naboru: polegać będzie na merytorycznej ocenie kandydatów i będzie składać się z testu kwalifikacyjnego i rozmowy kwalifikacyjnej z kandydatami spełniającymi wymagania formalne.
– Test będzie się składał z części ogólnej i części szczegółowej. Test pisemny przeprowadzony zostanie w formie testu jednokrotnego wyboru i składał się będzie z 15 pytań.

Z wyłonionym w drodze naboru kandydatem do pracy zostanie zawarta umowa o pracę.

Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy Łęczyca oraz na tablicy informacyjnej w Urzędzie.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w sekretariac Urzędu Gminy w Łęczycy, 99-100 Łęczyca - osobiście lub przesłać w terminie do dnia  17 listopada 2021 r. do godz. 15:30
na adres:

Urząd Gminy w Łęczycy, 99-100 Łęczyca ul. Konopnickiej 14, z dopiskiem na kopercie
„Nabór na stanowisko Inspektora ds. zamówień publicznych, gospodarki przestrzennej i inwestycji
w Urzędzie Gminy w Łęczycy”

Dokumenty aplikacyjne, które wpłyną do Urzędu Gminy w Łęczyca po terminie 17 listopada 2021 r. nie będą rozpatrywane.
Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej oraz na tablicy informacyjnej w Urzędzie Gminy Łęczycy.

Szczegółowych informacjio naborze udziela: Sekretarz Gminy Łęczyca – tel. 24 388-20-82.

Wzory ww. oświadczeń oraz klauzula dla kandydatów do dobrania na stronie internetowej  bip.gminaleczyca.pl
lub w wersji papierowej w sekretariacie Urzędu Gminy w Łęczycy, ul. M. Konopnickiej 14, 99-100 Łęczyca.

» Pliki powiązane:

Oświadczenie I
Oświadczenie II
Informacja

  dnia 4 2021

  dnia 4 2021 godz. 14:02

Gmina Łęczyca