0 OFERTY PRACY
0 AKTUALNOŚCI

Informacja o wynikach naboru na stanowisko: Kierownik Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych

Wójt gminy łęczyca informuje, że w wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na wolne stanowisko kierownicze w Zespole Obsługi Placówek Oświatowych w Łęczycy wyłoniono Pana:

Andrzeja Piłacika, zam. Zgierz

Komisja Rekrutacyjna dokonała oceny kwalifikacyjnej i umiejętności kandydatów biorących udział w konkursie przy zastosowan iu przyjętych w naborze metod i technik selekcji. Pan Andrzej Piłacik spełniał wymagania formalne i merytoryczne określone w ogłoszeniu o naborze, wykazał się wiedzą, kwalifikacjami  predysponującymi do pracy na stanowisku dyrektora Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych .

» Pliki powiązane:

INFORMACJA

  dnia 26 2015 godz. 15:14

Nabór kandydatów na wolne stanowisko kierownicze

  Wójt Gminy Łęczyca

Oferowane stanowisko:
  Kierownik Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych

Wymiar czasu:
  1/2 etatu

  Urząd Gminy w Łęczycy, 99-100 Łęczyca ul. Konopnickiej 14 z dopiskiem na kopercie „Nabór na stanowisko Kierownika Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych” Uwaga – liczy się data wpływu aplikacji do Urzędu.

Wymagania:

Wymagania niezbędne:

  1. obywatelstwo polskie,
  2. wykształcenie wyższe,
  3. co najmniej pięcioletni staż pracy na stanowisku kierowniczym,
  4. pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,
  5. brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  6. znajomość ustaw: o systemie oświaty,  Karta Nauczyciela, o finansach publicznych,
  7. umiejętność obsługi komputera ( programy typu: Word, Excel).
  8. nieposzlakowana opinia.

Wymagania dodatkowe:

  1. posiadanie wiedzy z zakresu funkcjonowania jednostek samorządu terytorialnego oraz z zakresu funkcjonowania placówek oświatowych,
  2. posiadanie doświadczenia w zakresie sprawowania obowiązków kierownika placówki oświatowej,
  3. posiadanie następujących predyspozycji: umiejętność organizowania pracy, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, systematyczność, dokładność, komunikatywność.

Zakres obowiązków:

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

  1. Kierowanie Zespołem Obsługi Placówek Oświatowych i reprezentowanie go na zewnątrz.
  2. Dysponowanie środkami określonymi w planie finansowym, organizowanie pracy w zarządzanej  jednostce, ustalenie podziału obowiązków pomiędzy pracownikami zespołu, nadzorowanie i koordynowanie ich pracy.
  3. Prowadzenie obsługi księgowo – finansowej wykonywanej przez ZOPO dla placówek oświatowych.
  4. Zatwierdzanie do wypłaty wszystkich płatności związanych z funkcjonowaniem ZOPO i obsługiwanych placówek.
  5. Prowadzenie nadzoru merytorycznego nad wykorzystaniem środków.
  6. Koordynowanie polityki kadrowej prowadzonej przez dyrektorów szkół.
  7. Opiniowanie i przedkładanie do zatwierdzenia Wójtowi Gminy projektów organizacji roku szkolnego.
  8. Przygotowywanie w porozumieniu z dyrektorami szkół   projektów planów finansowych.
  9. Określenie potrzeb w zakresie remontów i modernizacji placówek oświatowych.
  10. Przygotowanie projektów uchwał Rady Gminy dotyczących działalności placówek oświatowych.
  11. Realizacja ustawy o zamówieniach publicznych.
  12. Wykonywanie obowiązków wynikających z ustawy o ochronie danych osobowych.
  13. Obsługa organizacyjna, administracyjna i finansowa szkół i przedszkoli prowadzonych przez gminę.
  14. Sprawowanie funkcji zwierzchnika służbowego w stosunku do podległych pracowników.
  15. Organizowanie prac komisji egzaminacyjnej w sprawie awansu zawodowego  nauczycieli.
  16. Współpraca z Kuratorium Oświaty.
  17. Wykonywanie kontroli wewnętrznej.
  18. Organizowanie dowozu dzieci do szkół.
  19. Przygotowywanie ocen cząstkowych dyrektorów szkół .

Informacja o warunkach pracy na danym stanowisku:

  1. wymiar czasu pracy – 1/2 etatu,
  2. rodzaj pracy – praca biurowa, stanowisko kierownicze,
  3. praca przy monitorze ekranowym,
  4. miejsce pracy – stanowisko pracy znajduje się w budynku  Urzędu Gminy w Łęczycy,
  5. stanowisko pracy znajduje się na parterze,
  6. pomieszczenie ogrzewane, z dostępem do sanitariów na parterze,
  7. wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych w miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia o naborze wynosił poniżej 6 %.

Wymagane dokumenty:

  1. list motywacyjny,
  2. CV z dokładnym opisem przebiegu pracy zawodowej,
  3. kserokopie dokumentów potwierdzających dotychczasowe doświadczenie zawodowe (poświadczone przez kandydata za zgodność z oryginałem),
  4. kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe do pracy na  stanowisku (poświadczone przez kandydata za zgodność z oryginałem),
  5. oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku,
  6. oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych,
  7. oświadczenie, że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne  przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe oraz,  że nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne,
  8. inne dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach (poświadczone przez kandydata za zgodność z oryginałem).

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w sekretariacie Urzędu Gminy Łęczyca, 99-100 Łęczyca - osobiście lub przesłać w terminie do dnia 14 sierpnia  2015 r. do godz. 13:00 na adres:

Aplikacje, które wpłyną do Urzędu Gminy Łęczyca po terminie 14 sierpnia 2015 r. nie będą rozpatrywane.

Kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie lub pisemnie o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej  oraz na tablicy informacyjnej w Urzędzie Gminy Łęczyc. Szczegółowych informacji o naborze udziela: Sekretarz Gminy Łęczyca  – tel. 24 388-20-82.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, szczegółowe CV (z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej) powinny być opatrzone klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r.
o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014r., poz. 1182) oraz ustawą z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2014r., poz. 1182).

                                                 Wójt Gminy

                                                                                                       (-) Jacek Rogoziński

» Pliki powiązane:

INFORMACJA

  dnia 4 2015

  dnia 4 2015 godz. 16:49

Gmina Łęczyca