0 OFERTY PRACY
0 AKTUALNOŚCI
 ZAMÓWIENIA PUBLICZNE
Poniżej znajdują się szczegółowe informacje na temat oferty pracy.
Wolne stanowisko urzędnicze: Podinspektor w Referacie Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych i promocji Gminy

Osoba/instytucja zgłaszająca ofertę:
  WÓJT GMINY ŁĘCZYCA

Oferowane stanowisko:
  Podinspektor ds. Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych i promocji Gminy

Wymiar czasu:
  1/3 etatu

Miejsce składania ofert:
  sekretariat Urzędu Gminy w Łęczycy, 99-100 Łęczyca, ul. M. Konopnickiej 14

Wymagania:

Wymagania niezbędne:·

  1. obywatelstwo polskie, ·
  2. wykształcenie wyższe, ·
  3. dobra znajomość obsługi komputera,
  4. pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, ·
  5. niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego, lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  6. ·nieposzlakowana opinia, ·
  7. stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na w/w stanowisku,

Wymagania dodatkowe:

  1. znajomość organizacji i funkcjonowania administracji samorządowej,
  2. znajomość przepisów prawa w szczególności w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych i innych zewnętrznych, procedur aplikacyjnych, rozliczania dotacji,
  3. znajomość zasad funkcjonowania Unii Europejskiej i problematyki funduszy strukturalnych, w tym zasad kwalifikowania wydatków na działania współfinansowane z funduszy unijnych, krajowych dokumentów programowych,
  4. znajomość regulacji prawnych z zakresu administracji publicznej oraz przepisów regulujących (ustawy o samorządzie gminnym, ustawy o pracownikach samorządowych, kodeksu postępowania administracyjnego, ustawy prawo zamówień publicznych, ustawy o finansach publicznych, prawo budowlane, ustawy o ochronie danych osobowych oraz przepisów wykonawczych do ww. ustaw i przepisów prawa miejscowego),
  5. znajomość Statutu Gminy Łęczyca,
  6. znajomość obsługi urządzeń biurowych,
  7. umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  8. rzetelność, staranność, odpowiedzialność,
  9. prawo jazdy kat B

Zakres obowiązków:

  1. gromadzenie informacji o możliwościach pozyskiwania środków finansowych ze źródeł zewnętrznych, zwłaszcza w zakresie środków pomocowych Unii Europejskiej oraz opracowywanie propozycji ich wykorzystania,
  2. przygotowywanie wniosków o pozyskanie środków finansowych ze źródeł zewnętrznych na realizację zadań Gminy,
  3. monitorowanie wykonania zadań, na które uzyskano dofinansowanie ze środków unijnych pod kątem ich zgodności ze złożonym wnioskiem i umową o dofinansowanie,
  4. współudział w opracowywaniu programów gospodarczych, prac studialnychi prognostycznych,
  5. zapewnienie dostępu do informacji o możliwości uzyskania wsparcia w ramachFunduszy Strukturalnych UE dla zainteresowanych organizacji, instytucji i innych podmiotów z terenu Gminy,
  6. prowadzenie akcji informacyjnej związanej z członkostwem w Unii Europejskiej – nawiązywanie kontaktów z instytucjami Unii Europejskiej,
  7. współpraca z instytucjami, organizacjami i innymi podmiotami w zakresie pozyskiwania środków finansowych z funduszy zewnętrznych na współfinansowanie realizowanych zadań,
  8. współpraca przy opracowywaniu projektu strategii Gminy oraz monitorowanie jej realizacji,
  9.  Współpraca z instytucjami i stowarzyszeniami w zakresie promocji i rozwoju Gminy,
  10.  Organizowanie imprez i uroczystości gminnych.
  11. Propagowanie Gminy.

Informacja o warunkach pracy na danym stanowisku:

  1. wymiar czasu pracy: 1/3 etatu – zadaniowy czas pracy ,
  2. rodzaj pracy – praca biurowa ,
  3. praca przy monitorze ekranowym,
  4. miejsce pracy – stanowisko pracy znajduje się w budynku  Urzędu Gminy w Łęczycy,
  5. stanowisko pracy znajduje się na parterze,
  6. pomieszczenie ogrzewane, z dostępem do sanitariów na parterze,
  7. wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych w  miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia o naborze wynosił poniżej 6 %.

Wymagane dokumenty:

  1. podpisane odręcznie: curriculum vitae z przebiegiem nauki i pracy zawodowej oraz list motywacyjny,
  2. kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
  3. uwierzytelniona kopia dokumentów poświadczających posiadane wykształcenie,
  4. oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych,
  5. oświadczenie o niekaralności za przestępstwa umyślne, ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  6. oświadczenie kandydata  o stanie zdrowia,
  7. Oświadczenie o wyrażeniu dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji w ramach naboru na wolne stanowisko urzędnicze, w tym wolne kierownicze stanowisko urzędnicze,
  8. uwierzytelnione kopie świadectw pracy.

Etapy naboru:

Postępowanie konkursowe przeprowadzi Komisja ds. Rekrutacji, powołana przez Wójta Gminy Łęczyca

  • I etap naboru: wybór osób spełniających wymagania niezbędne i formalne; osoby zakwalifikowane do II etapu naboru zostaną powiadomione telefonicznie.
  • II etap naboru: polegać będzie na merytorycznej ocenie kandydatów i będzie składać się z testu kwalifikacyjnego i rozmowy kwalifikacyjnej z kandydatami spełniającymi wymagania formalne.
  • Test będzie się składał z  części ogólnej i części szczegółowej. Test pisemny przeprowadzony  zostanie w formie testu jednokrotnego wyboru  i składał się będzie z 15 pytań.

Z wyłonionym w drodze naboru kandydatem do pracy zostanie zawarta umowa o pracę.
Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy Łęczyca oraz na tablicy informacyjnej w Urzędzie.

Dodatkowe informacje:

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w sekretariacie Urzędu Gminy Łęczyca, 99-100 Łęczyca - osobiście lub przesłać w terminie do dnia  6 września 2021r. do godz. 15.30  na adres: Urząd Gminy w Łęczycy, 99-100 Łęczyca ul. Konopnickiej 14 , z dopiskiem na kopercie: „Nabór na stanowisko Podinspektora w Referacie Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych i Promocji Gminy w Urzędzie Gminy w Łęczycy ”

Dokumenty aplikacyjne, które wpłyną do Urzędu Gminy Łęczyca po terminie 6 września 2021 r.nie będą rozpatrywane.
Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej  oraz na tablicy informacyjnej w Urzędzie Gminy Łęczycy. Szczegółowych informacji o naborze udziela:
Sekretarz  – tel. 24 388-20-82.

Wzory ww. oświadczeń oraz klauzula dla kandydatów do  dobrania na stronie internetowej    www.bip.gminaleczyca.pl  lub w wersji papierowej w sekretariacie Urzędu Gminy w Łęczycy, ul. M. Konopnickiej 14, 99-100 Łęczyca.

» Pliki powiązane:

Oświadczenie I
Dodany: 26.08.2021 godz. 14:35
Oświadczenie II

Informacja wytworzona przez / odpowiada za treść informacji:
  dnia 26 2021

Informacja opublikowana przez:
  dnia 26 2021 godz. 14:27
Liczba odsłon:
  294 od 26 2021 godz. 14:27  (średnio 0.26 odsłon/dobę)

Gmina Łęczyca