0 OFERTY PRACY
0 AKTUALNOŚCI

Informacja o wynikach naboru na stanowisko: SAMODZIELNE STANOWISKO DS. POZYSKIWANIA FUNDUSZY EUROPEJSKICH

Wójt Gminy Łęczyca - Pan Andrzej Krzysztof Wdowiak Informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko została wybrana Pani Edyta Wójcik zamieszkała w Ozorkowie

Wyłoniona kandydatka spełniła wszystkie wymagania formalne określone w ogłoszeniu naboru na wolne stanowisko pracy, uzyskała największą liczbę punktów zarówno z testu jak i rozmowy kwalifikacyjnej

  dnia 31 2014 godz. 15:03

NABÓR NA SAMODZIELNE STANOWISKO DS. POZYSKIWANIA FUNDUSZY EUROPEJSKICH

  URZĄD GMINY W ŁĘCZYCY

  SAMODZIELNE STANOWISKO DS. POZYSKIWANIA FUNDUSZY EUROPEJSKICH

Wymiar czasu:
  PEŁNY ETAT

  Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w Urzędzie Gminy w Łęczycy przy ul. M. Konopnickiej 14, pok. nr 11 (sekretariat), w zamkniętych kopertach z dopiskiem: „Nabór na wolne stanowisko urzędnicze”, w godzinach 7.30-15.30 w terminie do dnia 24 października 2014r.

Wymagania:

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie wyższe magisterskie i co najmniej pięcioletni staż pracy w zakresie pozyskiwania funduszy europejskich,
  • zaświadczenia o ukończonych kursach, szkoleniach z zakresu pozyskiwania funduszy europejskich,
  • umiejętność praktycznego stosowania przepisów prawa,
  • znajomość programów operacyjnych Unii Europejskiej na lata 2014 - 2020,
  • biegła znajomość obsługi komputera (WORD, EXCEL),
  • posiadanie obywatelstwa polskiego,
  • posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  • niekaranie za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • nieposzlakowana opinia.

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość organizacji i funkcjonowania administracji samorządowej,
  • znajomość ustawy o samorządzie gminnym,
  • znajomość podstaw rachunkowości koniecznych do rozliczania finansowego pozyskanych środków,
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych,
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • rzetelność, staranność, odpowiedzialność.

Zakres obowiązków:

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • przygotowywanie wniosków aplikacyjnych o dofinansowanie z zewnętrznych źródeł i udział w ich realizacji,
  • monitoring dostępnych źródeł finansowania zadań własnych gminy,
  • prowadzenie bazy danych o środkach pomocowych i funduszach strukturalnych Unii Europejskiej,
  • koordynacja monitoringu i sprawozdawczości rzeczowo-finansowej przyjętych do realizacji projektów współfinansowanych z funduszami unijnymi,
  • dostosowanie projektów do Strategii Rozwoju Gminy,
  • współpraca z jednostkami samorządów gminnych w zakresie pozyskiwania funduszy strukturalnych i przygotowania wniosków aplikacyjnych,
  • prowadzenie działań informacyjnych i promocyjnych Gminy.

Warunki pracy:

Pełny wymiar czasu pracy,

Miejsce pracy – Łęczyca, ul. M. Konopnickiej 14 (parter – budynek nie posiada podjazdu dla osób niepełnosprawnych).

Charakter pracy: Pracownik większość czasu pracy poświęca na wykonywanie czynności o charakterze statycznym związanych głównie z pracą w pozycji siedzącej przy biurku i komputerze.

Wskaźnik zatrudnienia:

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia, tj. we wrześniu 2014r. wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Urzędzie Gminy w Łęczycy, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych jest niższy niż 6%.

Wymagane dokumenty:

  • życiorys (CV) wraz z numerem telefonu,
  • list motywacyjny,
  • kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie (dyplom lub zaświadczenie o stanie odbytych studiów),
  • zaświadczenie o posiadaniu praktyki w zakresie pozyskiwania funduszy europejskich,
  • kserokopie świadectw pracy,
  • kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach,
  • inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach,
  • oświadczenie kandydata o niekaralności  za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • oświadczenie kandydata o posiadaniu obywatelstwa polskiego i o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych,
  • oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych,
  • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność – w przypadku kandydatów, którzy zamierzają skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatów.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w Urzędzie Gminy w Łęczycy przy
ul. M. Konopnickiej 14, pok. nr 11 (sekretariat), w zamkniętych kopertach z dopiskiem: „Nabór na wolne stanowisko urzędnicze”, w godzinach 7.30-15.30 w terminie do dnia
24 października 2014r.

            Aplikacje, które wpłyną do Urzędu po wyżej określonym  terminie, nie będą rozpatrywane.

            Lista osób, które spełniły wymagania formalne określone w ogłoszeniu, zostanie podana
w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy w Łęczycy.

            Osoby spełniające wyżej wymienione kryteria zostaną zaproszone na test i rozmowę kwalifikacyjną, o terminie których zostaną powiadomione odrębnym pismem.

            Dokumenty kandydatów, którzy nie spełnią wymagań formalnych będą zwracane
na wniosek i odbierane osobiście przez zainteresowanych za pisemnym potwierdzeniem.

            Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej oraz na tablicy informacyjnej w Urzędzie Gminy.

            Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, szczegółowe CV
(z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej) powinny być opatrzone klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r.
o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014r., poz. 1182) oraz ustawą z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2014r., poz. 1202).

  dnia 14 2014

  dnia 14 2014 godz. 15:04

Gmina Łęczyca