0 OFERTY PRACY
0 AKTUALNOŚCI
Wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Gminy w Łęczycy - Inspektor ds. infrastruktury gospodarczo-społecznej, drogi

  WÓJT GMINY ŁĘCZYCA

Oferowane stanowisko:
  Inspektor ds. infrastruktury gospodarczo-społecznej, drogi

Wymiar czasu:
  pełen etat

  Sekretariat Urzędu Gminy w Łęczycy, 99-100 Łęczyca ul. Konopnickiej 14

Wymagania:

Wymagania niezbędne:

• obywatelstwo polskie,

• wykształcenie – wyższe,

• co najmniej trzyletni staż pracy ,

• biegła znajomość obsługi komputera (WORD, EXCEL),

• pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,

• niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego, lub umyślne przestępstwo skarbowe,

• nieposzlakowana opinia,

• stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na w/w stanowisku.

 Wymagania dodatkowe:

1. znajomość organizacji i funkcjonowania administracji samorządowej,

2. znajomość ustaw:

- o samorządzie gminnym,

- o drogach publicznych,

- prawo wodne,

- prawo budowlane oraz aktów wykonawczych z nim związanych,

- prawo zamówień publicznych,

- Kodeks Postępowania Administracyjnego,

3. Statut Gminy Łęczyca,

4. znajomość obsługi urządzeń biurowych,

5. umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

6. rzetelność, staranność, odpowiedzialność.

Zakres obowiązków:

• prowadzenie i aktualizacja ewidencji dróg gminnych i mostów,

• przygotowywanie skróconej dokumentacji technicznej i kosztorysów inwestorskich dla robót na drogach nie wymagających pozwolenia,

• wydawanie uzgodnień dotyczących przebiegu i lokalizacji projektowanej infrastruktury

w obrębie dróg gminnych,

• opracowywanie decyzji dotyczących zajęcia pasa drogowego i naliczanie należności za zajęcie pasa drogowego,

• nadzorowanie wykonawstwa i odbiory dróg i robót prowadzonych w pasie drogowym,

• utrzymanie dróg gminnych, kontrola dróg i ich stanu w zakresie oznakowania, przygotowanie i realizacja remontów i napraw,

• realizowanie zadań związanych z zimowym utrzymaniem dróg i koszeniem poboczy,

• rozliczanie kosztów zużycia energii elektrycznej oraz konserwacji oświetlenia dróg na terenie Gminy,

• wydawanie zezwoleń na wykonywanie krajowego drogowego przewozu osób na terenie Gminy

Informacja o warunkach pracy na danym stanowisku:

1) wymiar czasu pracy – pełen etat,

2) rodzaj pracy – praca biurowa ,

3) praca przy monitorze ekranowym,

4) miejsce pracy – stanowisko pracy znajduje się w budynku  Urzędu Gminy w Łęczycy,

5) stanowisko pracy znajduje się na parterze,

6) pomieszczenie ogrzewane, z dostępem do sanitariów na parterze,

7) Wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych w miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia o naborze wynosił poniżej 6 %.

Wymagane dokumenty:

Etapy naboru:

Postępowanie konkursowe przeprowadzi Komisja ds. Rekrutacji, powołana przez Wójta Gminy Łęczyca

1. I etap naboru: wybór osób spełniających wymagania niezbędne i formalne; osoby zakwalifikowane do II etapu naboru zostaną powiadomione telefonicznie.

2. II etap naboru: polegać będzie na merytorycznej ocenie kandydatów  i będzie składać się z testu kwalifikacyjnego i rozmowy kwalifikacyjnej z kandydatami spełniającymi wymagania formalne.

3. Test będzie się składał z  części ogólnej i części szczegółowej. Test pisemny przeprowadzony  zostanie w formie testu jednokrotnego wyboru i składał się będzie z 15 pytań.

Z wyłonionym w drodze naboru kandydatem do pracy zostanie zawarta umowa  o pracę.

Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy Łęczyca oraz na tablicy informacyjnej  w Urzędzie.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w sekretariacie Urzędu Gminy Łęczyca,   99-100 Łęczyca - osobiście lub przesłać w terminie do dnia 16 maja 2019 r. do godz. 15.30  na adres:

Urząd Gminy w Łęczycy, 99-100 Łęczyca ul. Konopnickiej 14
z dopiskiem na kopercie
„Nabór na stanowisko Inspektora ds. infrastruktury gospodarczo-społecznej, drogi ”

Dokumenty aplikacyjne, które wpłyną do Urzędu Gminy Łęczyca po terminie 16 maja 2019 r. nie będą rozpatrywane.

Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej  oraz na tablicy informacyjnej w Urzędzie Gminy Łęczycy. Szczegółowych informacji o naborze udziela: Sekretarz Gminy Łęczyca  – tel. 24 388-20-82.

Wzory ww. oświadczeń oraz klauzula dla kandydatów do  dobrania na stronie internetowej   www.bip.gminaleczyca.pl  lub w wersji papierowej w sekretariacie Urzędu Gminy w Łęczycy, ul. M. Konopnickiej 14, 99-100 Łęczyca.

» Pliki powiązane:

Oświadczenie I
Oświadczenie II
Informacja
Dodany: 22.05.2019 godz. 9:49
Informacja o nierozstrzygnięciu konkursu

  dnia 6 2019

  dnia 6 2019 godz. 15:24

Gmina Łęczyca