0 OFERTY PRACY
0 AKTUALNOŚCI
 ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Informacja o wynikach naboru na stanowisko: KSIĘGOWY

Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko wybrana została Pani Aleksandra Kucińska

Pani Aleksandra Kucińska spełniła wszystkie wymagania określone w ogłoszeniu o naborze. Posiada wykształcenie wyższe z zakresu finansów i rachunkowości oraz wymaganą praktykę w księgowości.

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej wykazała się bardzo dobrą wiedzą w zakresie prowadzenia rachunkowości budżetowej, znajomością unormowań prawnych dotyczących funkcjonowania jednostek oświatowych.

Zdaniem Komisji Rekrutacyjnej posiadane przez Panią Aleksandrę Kucińską wiedza i kwalifikacje predysponują ją do pracy i umożliwią właściwe wykonywanie zadań na stanowisku księgowego Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych w Łęczycy.

» Pliki powiązane:

INFORMACJA O WYNIKACH NABORU

  dnia 30 2014 godz. 10:10

NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACY KSIĘGOWEGO

  ZESPÓŁ OBSŁUGI PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W ŁĘCZYCY ul. M. KONOPNICKIEJ 14, 99-100 ŁĘCZYCA

Oferowane stanowisko:
  KSIĘGOWY

Wymiar czasu:
  PEŁNY ETAT

Wymagania:

  1. Wymagania niezbędne:

    1. Obywatelstwo polskie,

    2. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,

    3. Niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,

    4. Nieposzlakowana opinia,

    5. Wykształcenie wyższe ekonomiczne (w zakresie ekonomia, rachunkowość, finanse), i co najmniej dwuletni staż w służbach finansowo- księgowych,

    6. Znajomość ustawy o rachunkowości, ustawy o finansach publicznych oraz przepisów szczególnych dotyczących prowadzenia księgowości jednostek budżetowych , znajomość zasad księgowania oraz sprawozdawczości budżetowej i finansowej określonej dla jednostek budżetowych ,

    7. Znajomość obsługi programów finansowo- księgowych, znajomość obsługi komputera w zakresie oprogramowania MS OFFICE (Word, Excel),

  2. Wymagania dodatkowe:

    1. Znajomość organizacji i funkcjonowania administracji samorządowej,

    2. Znajomość uregulowań prawnych z zakresu oświaty ( ustawa o systemie oświaty, Karta Nauczyciela),

    3. Znajomość tematyki dofinansowania kosztów kształcenia młodocianych pracowników- pomoc de minimis,

    4. Znajomość tematyki wynagradzania i naliczania list płac w jednostkach budżetowych,

    5. Umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

    6. Prawo jazdy kategorii B,

    7. Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

    8. Rzetelność, staranność, odpowiedzialność.

Zakres obowiązków:

  1. Ewidencja dokumentów finansowo- księgowych w sposób syntetyczny i analityczny,

  2. Sprawdzanie i ewidencja wydatków strukturalnych wg odpowiedniej klasyfikacji,

  3. Prowadzenie ewidencji składników majątku jednostek budżetowych,

  4. Sporządzanie sprawozdań budżetowych,

  5. Rozliczanie inwentaryzacji i sporządzanie różnic inwentaryzacyjnych jednostek oświatowych,

  6. Wydawanie decyzji z zakresu dofinansowań kosztów kształcenia młodocianych pracowników- pomoc de minimis,

  7. Zastępstwo na stanowisku ds. płac,

  8. Inne zadania zlecone przez kierownika jednostki i głównego księgowego.

  1. Warunki pracy:

    1. Pełny wymiar czasu pracy

    2. Miejsce pracy- Łęczyca, ul. M. Konopnickiej 14 (parter – budynek nie posiada podjazdu dla osób niepełnosprawnych),

    3. Charakter pracy: Pracownik większość czasu pracy poświęca na wykonywanie czynności o charakterze statycznym związanych głównie z pracą w pozycji siedzącej przy biurku i komputerze.

  2. Wskaźnik zatrudnienia:

    W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia tj. w sierpniu 2014 r., wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Zespole Obsługi Placówek Oświatowych w Łęczycy, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, jest niższy niż 6%

Wymagane dokumenty:

  1. list motywacyjny,
  2. życiorys (CV) wraz z nr telefonu
  3. kserokopie świadectwa pracy (jeśli takie posiada),
  4. zaświadczenie o posiadaniu praktyki w księgowości,
  5. kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie (dyplom lub zaświadczenie o stanie odbytych studiów),
  6. kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach (jeśli takie posiada),
  7. oświadczenie kandydata o niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  8. oświadczenie kandydata o posiadaniu obywatelstwa polskiego i o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych,
  9. oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych,
  10. kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność- w przypadku kandydatów, którzy zamierzają skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatów,
  11. inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w siedzibie Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych przy Urzędzie Gminy w Łęczycy ul. M. Konopnickiej 14 (pok. Nr 5), w zamkniętych kopertach z dopiskiem: „Nabór na wolne stanowisko urzędnicze”, w godzinach 7.30-15.30 w terminie do dnia 22 września 2014 r.

                Aplikacje, które wpłyną do Zespołu po wyżej określonym  terminie, nie będą rozpatrywane.

                Kandydaci zakwalifikowani do dalszych etapów naboru zostaną powiadomieni telefonicznie o  ich miejscu i terminie.

Dokumenty kandydatów, którzy nie spełnią wymagań formalnych będą zwracane na wniosek i odbierane osobiście przez zainteresowanych za pisemnym potwierdzeniem.

                Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy w Łęczycy oraz na tablicy informacyjnej w Urzędzie Gminy w Łęczycy ul. M. Konopnickiej 14.

                Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, szczegółowe CV (z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej) powinny być opatrzone klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych ( t.j. Dz. U. z 2014r.  poz. 1182 z późn. zmianami) oraz ustawą z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych ( t.j. Dz. U. z 2008r. Nr 223, poz. 1458 z późn. zmianami).

  dnia 11 2014

  dnia 11 2014 godz. 14:57

Gmina Łęczyca