0 OFERTY PRACY
0 AKTUALNOŚCI

Informacja o wynikach naboru na stanowisko: Inspektor ds. infrastruktury gospodarczo-społecznej-drogi

Wójt Gminy Łęczyca informuje, że w wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na wolne stanowisko urzędnicze ds. infrastruktury gospodarczo-społecznej-drogi w Urzędzie Gminy w Łęczycy nie została wyłoniona osoba. Kandydat ubiegający się o stanowisko nie spełnił stawianych  oczekiwań pracodawcy.

Kandydat nie spełnił stawianych  oczekiwań pracodawcy

» Pliki powiązane:

INFORMACJA
Wyniki naboru

  dnia 21 2018 godz. 15:05

WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE DS. INFRASTRUKTURY GOSPODARCZO-SPOŁECZNEJ-DROGI

  WÓJT GMINY ŁĘCZYCA

Oferowane stanowisko:
  Inspektor ds. infrastruktury gospodarczo-społecznej-drogi

Wymiar czasu:
  pełen etat

  Sekretariat Urzędu Gminy w Łęczycy, 99-100 Łęczyca ul. Konopnickiej 14

Wymagania:

Wymagania niezbędne:

  • obywatelstwo polskie,
  • wykształcenie – wyższe magisterskie, kierunek drogi i mosty, geodezja, budownictwo, administracja
  • co najmniej trzyletni staż pracy ,
  • biegła znajomość obsługi komputera (WORD, EXCEL),
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  • niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego, lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • nieposzlakowana opinia,
  • stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na w/w stanowisku.

 Wymagania dodatkowe:

  1. znajomość organizacji i funkcjonowania administracji samorządowej,
  2. znajomość ustaw:
    • o samorządzie gminnym,
    • o drogach publicznych,
    • prawo wodne,
    • prawo budowlane oraz aktów wykonawczych z nim związanych,
    • prawo zamówień publicznych,
    • Kodeks Postępowania Administracyjnego,
  3. Statut Gminy Łęczyca,
  4. znajomość obsługi urządzeń biurowych,
  5. umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  6. rzetelność, staranność, odpowiedzialność.

Zakres obowiązków:

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • prowadzenie i aktualizacja ewidencji dróg gminnych i mostów,
  •  przygotowywanie skróconej dokumentacji technicznej i kosztorysów inwestorskich dla robót na drogach nie wymagających pozwolenia,
  • wydawanie uzgodnień dotyczących przebiegu i lokalizacji projektowanej infrastruktury w obrębie dróg gminnych,
  •  opracowywanie decyzji dotyczących zajęcia pasa drogowego i naliczanie należności za zajęcie pasa drogowego,
  •  nadzorowanie wykonawstwa i odbiory dróg i robót prowadzonych w pasie drogowym,
  •  utrzymanie dróg gminnych, kontrola dróg i ich stanu w zakresie oznakowania, przygotowanie i realizacja remontów i napraw,
  •  realizowanie zadań związanych z zimowym utrzymaniem dróg i koszeniem poboczy,
  •  rozliczanie kosztów zużycia energii elektrycznej oraz konserwacji oświetlenia dróg na terenie Gminy,
  •  wydawanie zezwoleń na wykonywanie krajowego drogowego przewozu osób na terenie Gminy;

informacja o warunkach pracy na danym stanowisku:

  1. wymiar czasu pracy – pełen etat,
  2. rodzaj pracy – praca biurowa ,
  3. praca przy monitorze ekranowym,
  4. miejsce pracy – stanowisko pracy znajduje się w budynku  Urzędu Gminy w Łęczycy,
  5. stanowisko pracy znajduje się na parterze,
  6. pomieszczenie ogrzewane, z dostępem do sanitariów na parterze,
  7. wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w rozumieniu przepisów    o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych w miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia o naborze wynosił poniżej 6 %.

  1. podpisane odręcznie: curriculum vitae z przebiegiem nauki i pracy zawodowej oraz list motywacyjny.
  2. uwierzytelniona kopia dokumentów poświadczających posiadane wykształcenie i staż pracy,
  3. oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych
  4. oświadczenie o niekaralności za przestępstwa umyślne, ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  5. oświadczenie kandydata  o stanie zdrowia,
  6. uwierzytelnione kopie świadectw pracy,

Etapy naboru:

Postępowanie konkursowe przeprowadzi Komisja ds. Rekrutacji, powołana przez Wójta Gminy Łęczyca

  1. I etap naboru: wybór osób spełniających wymagania niezbędne i formalne; osoby zakwalifikowane do II etapu naboru zostaną powiadomione telefonicznie.
  2. II etap naboru: polegać będzie na merytorycznej ocenie kandydatów
    i będzie składać się z testu kwalifikacyjnego i rozmowy kwalifikacyjnej z kandydatami spełniającymi wymagania formalne.
  3. Test będzie się składał z  części ogólnej i części szczegółowej. Test pisemny przeprowadzony  zostanie w formie testu jednokrotnego wyboru i składał się będzie z 15 pytań.

Z wyłonionym w drodze naboru kandydatem do pracy zostanie zawarta umowa o pracę.

Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy Łęczyca oraz na tablicy informacyjnej w Urzędzie.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w sekretariacie Urzędu Gminy Łęczyca, 99-100 Łęczyca - osobiście lub przesłać w terminie do dnia 10 września  2018 r. do godz. 15.30 na adres:

Urząd Gminy w Łęczycy, 99-100 Łęczyca ul. Konopnickiej 14
z dopiskiem na kopercie
„Nabór na stanowisko Inspektora ds. infrastruktury gospodarczo -społecznej-drogi ”

Dokumenty aplikacyjne, które wpłyną do Urzędu Gminy Łęczyca po terminie 10  września  2018 r. nie będą rozpatrywane.

Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej  oraz na tablicy informacyjnej w Urzędzie Gminy Łęczycy. Szczegółowych informacji o naborze udziela: Sekretarz Gminy Łęczyca  – tel. 24 388-20-82.

Wzory ww. oświadczeń oraz klauzula dla kandydatów do  dobrania na stronie internetowej  www.bip.gminaleczyca.pl  lub w wersji papierowej w sekretariacie Urzędu Gminy w Łęczycy, ul. M. Konopnickiej 14, 99-100 Łęczyca.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informuję, iż administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest Wójt Gminy Łęczyca, ul. M. Konopnickiej 14, 99-100 Łęczyca. Dane będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, w tym udostępniane w zakresie imienia, nazwiska i miejsca zamieszkania  w Biuletynie Informacji Publicznej w celu ogłoszenia informacji o wynikach procedury rekrutacji zgodnie z art. 13 ust 4 i 15 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych, i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Obowiązek podania danych wynika z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy, ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych, ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej, społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych oraz innych przepisów szczególnych. Natomiast jeśli osoba ubiegająca się o zatrudnienie podaje dobrowolnie więcej informacji, niż wynika to z ww. przepisów prawa, wówczas podstawą prawną do ich przetwarzania jest zgoda tej osoby. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści tych danych i ich poprawiania.

» Pliki powiązane:

Oświadczenie I
Oświadczenie II
INFORMACJA

  dnia 30 2018

  dnia 30 2018 godz. 15:14

Gmina Łęczyca