0 OFERTY PRACY
0 AKTUALNOŚCI
 ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Informacja o wynikach naboru na stanowisko: Radca Prawny

Wójt Gminy Łęczyca informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko wybrana została Pani Karolina Masłowska, zam. Zgierz.

Komisja oceniła, że kandydatka posiada kwalifikacje oraz dużą wiedzę merytoryczną. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej odpowiadała rzeczowo i konstruktywnie na zadawane pytania. Cechy te gwarantują prawidłowe wykonywanie powierzonych obowiązków na stanowisku Radcy Prawnego w Urzędzie Gminy w Łęczycy.

» Pliki powiązane:

INFORMACJA
Dodany: 06.09.2017 godz. 9:43
INFORMACJA O WYBORZE
Dodany: 21.09.2017 godz. 9:51

  dnia 21 2017 godz. 09:51

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko pracy Radcy Prawnego w Urzędzie Gminy w Łęczycy

  WÓJT GMINY ŁĘCZYCA

Oferowane stanowisko:
  Radca Prawny

Wymiar czasu:
  3/4 etatu

  sekretariat Urzędu Gminy w Łęczycy, ul. M. Konopnickiej 14, 99-100 Łęczyca

Wymagania:

Wymagania niezbędne:

  1. posiadanie obywatelstwa polskiego,
  2. posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych, oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  3. posiadanie prawa wykonywania zawodu radcy prawnego – wpis na listę radców prawnych, zgodnie z ustawą z dnia 06 lipca 1982 r. o radcach prawnych,
  4. co najmniej trzyletni staż pracy w wykonywaniu obsługi prawnej jednostek samorządu terytorialnego,
  5. brak skazania prawomocnym wyrokiem sadu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  6. nieposzlakowana opinia,

Wymagania dodatkowe:

  1. bardzo dobra znajomość zagadnień w zakresie prawa samorządowego,
  2. komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  3. znajomość obsługi komputera (MS Office).

Zakres obowiązków:

  1. opiniowanie projektów uchwał Rady Gminy Łęczyca,
  2. opiniowanie projektów zarządzeń Wójta Gminy Łęczyca,
  3. opiniowanie projektów regulaminów pracy, regulaminów organizacyjnych i procedur obowiązujących w Urzędzie Gminy w Łęczycy oraz innych aktów z zakresu prawa pracy,
  4. opiniowanie projektów umów cywilno-prawnych zawieranych przez Gminę Łęczyca w imieniu i na rzecz której działa Wójt.
  5. bieżącej obsługi prawnej Urzędu Gminy w Łęczycy i Rady Gminy w Łęczycy,
  6. sporządzania opinii prawnych w sprawach administracyjnych, cywilnych, gospodarczych i pracowniczych,
  7. udzielanie porad, wyjaśnień i informacji pracownikom Urzędu Gminy w Łęczycy, w kwestiach prawnych związanych z wykonywanymi obowiązkami na poszczególnych stanowiskach w zależności od potrzeb.

Wymagane dokumenty:

  1. list motywacyjny,
  2. CV z dokładnym opisem przebiegu pracy zawodowej,
  3. kserokopie dokumentów potwierdzających dotychczasowe doświadczenie zawodowe (poświadczone przez kandydata za zgodność z oryginałem),
  4. kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe do pracy na  stanowisku oraz wpis na listę radców prawnych,  (poświadczone przez kandydata za zgodność z oryginałem),
  5. oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku,
  6. oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu   z pełni praw publicznych,
  7. oświadczenie, że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne  przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe oraz,  że nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne,
  8. inne dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach (poświadczone przez kandydata za zgodność z oryginałem).

Dodatkowe informacje:

Informacja o warunkach pracy na danym stanowisku:

  1. wymiar czasu pracy – ¾ etatu,
  2. rodzaj pracy – praca biurowa,
  3. praca przy monitorze ekranowym,
  4. miejsce pracy – stanowisko pracy znajduje się w budynku  Urzędu Gminy w Łęczycy,
  5. stanowisko pracy znajduje się na parterze,
  6. pomieszczenie ogrzewane, z dostępem do sanitariów na parterze,
  7. wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych w miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia o naborze wynosił poniżej 6 %.

Etapy naboru:

Postępowanie konkursowe przeprowadzi Komisja ds. Rekrutacji, powołana przez Wójta Gminy Łęczyca.

  1. I etap naboru: wybór osób spełniających wymagania niezbędne i formalne: osoby zakwalifikowane do II etapu naboru zostaną powiadomione telefonicznie.
  2. II etap naboru: polegać będzie na merytorycznej ocenie kandydatów i będzie składać się z testu kwalifikacyjnego i rozmowy kwalifikacyjnej z kandydatami spełniającymi wymagania formalne.
  3. Test będzie się składał z części ogólnej i części szczególnej. Test pisemny przeprowadzony zostanie w formie testu jednokrotnego wyboru i składał się będzie z 15 pytań.

Z wyłonionym w drodze naboru kandydatem do  pracy zostanie zawarta umowa o pracę.

Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy w Łęczycy oraz na tablicy informacyjnej w Urzędzie.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w sekretariacie Urzędu Gminy Łęczyca, 99-100 Łęczyca - osobiście lub przesłać w terminie do dnia 31 lipca 2017 r. do godz. 15:30 na adres:

Urząd Gminy w Łęczycy, 99-100 Łęczyca ul. Konopnickiej 14

z dopiskiem na kopercie

„Nabór na stanowisko Radcy Prawnego” Uwaga – liczy się data wpływu aplikacji do Urzędu.

Aplikacje, które wpłyną do Urzędu Gminy Łęczyca po terminie 31 lipca 2017 r. nie będą rozpatrywane.

Kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie lub pisemnie o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej  oraz na tablicy informacyjnej w Urzędzie Gminy Łęczyc. Szczegółowych informacji o naborze udziela: Małgorzata Bartniak - Inspektor ds. kadr  – tel. 24 388-34-32.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, szczegółowe CV
(z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej) powinny być opatrzone klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016r., poz. 922 tj.) oraz ustawą z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 902).

» Pliki powiązane:

INFORMACJA

  dnia 20 2017

  dnia 20 2017 godz. 15:11

Gmina Łęczyca