0 OFERTY PRACY
0 AKTUALNOŚCI
 ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Informacja o wynikach naboru na stanowisko: Kierownik Referatu Infrastruktury Technicznej

Wójt Gminy Łęczyca informuje, że w wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na wolne   stanowisko   urzędnicze   Kierownika   Referatu   Infrastruktury   Technicznej w Urzędzie Gminy w Łęczycy do zatrudnien ia na ww . stanowisko wyłoniono:

Pana Arkadiusza Grzegorzewskiego ,zam. Łęczyca

Uzasadnienie dokonanego wyboru

Kandydat spełnił wymagania formalne , posiada odpowiednie kwalifikacje do zatrudnienia na ww. stanowisku oraz uzyskał najwyższą ilość punktów w teście i w rozmowie kwalifikacyjnej.

» Pliki powiązane:

INFORMACJA
Dodany: 04.04.2017 godz. 15:34
INFORMACJA O WYBORZE
Dodany: 11.04.2017 godz. 15:39

Informacja opublikowana przez:
  dnia 11 2017 godz. 15:39

Poniżej znajdują się szczegółowe informacje na temat oferty pracy.

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Gminy w Łęczycy

Osoba/instytucja zgłaszająca ofertę:
  WÓJT GMINY ŁĘCZYCA

Oferowane stanowisko:
  Kierownik Referatu Infrastruktury Technicznej

Wymiar czasu:
  pełen etat

Miejsce składania ofert:
  sekretariat Urzędu Gminy w Łęczycy, ul. M. Konopnickiej 14, 99-100 Łęczyca

Wymagania:

Wymagania niezbędne:

  • obywatelstwo polskie,
  • wykształcenie – wyższe( ochrona środowiska, budownictwo lub pokrewne, geodezja)
  • co najmniej 4 -letni staż pracy lub wykonywać przez co najmniej 4 lata działalność gospodarczą o charakterze zgodnym z wymaganiami na danym stanowisku;
  • biegła znajomość obsługi komputera (WORD, EXCEL),
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  • niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego, lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na w/w stanowisku,
  • prawo jazdy kategorii B.

Wymagania dodatkowe:

  1. znajomość organizacji i funkcjonowania administracji samorządowej,
  2. znajomość ustaw:
    • o samorządzie gminnym
    • kodeks postępowania administracyjnego
    • o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzeniu ścieków
    • prawo budowlane
    • prawo zamówień publicznych
    • prawo energetyczne
    • o ochronie danych osobowych
    • o finansach publicznych
  3. statut Gminy Łęczyca,
  4. znajomość obsługi urządzeń biurowych,
  5. umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  6. rzetelność, staranność, odpowiedzialność.

Zakres obowiązków:

  1. utrzymanie i eksploatacja gminnej sieci wodociągowej i kanalizacyjnej, przygotowywanie technicznych warunków wykonania przyłączy;
  2. weryfikacja i ustalanie taryf opłat za korzystanie z sieci wodociągowej i kanalizacji;
  3. zabezpieczenie wody konsumpcyjnej na potrzeby mieszkańców oraz przeprowadzanie okresowych badań przydatności wody do spożycia;
  4. dokonywanie odbioru technicznego przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych;
  5. nadzorowanie funkcjonowania oczyszczalni ścieków na terenie Gminy;
  6. przygotowywanie dokumentów niezbędnych do uzyskania decyzji i pozwoleń na budowę;
  7. przygotowywanie dokumentacji przetargowej w zakresie planowanych inwestycji;
  8. przygotowywanie umów dla planowanych do realizacji zadań inwestycyjnych;
  9. koordynacja prac inspektorów nadzoru w zakresie prowadzonych robót podczas realizacji zadań inwestycyjnych;
  10. koordynacja wykonawstwa robót budowlanych w zakresie ich zgodności z harmonogramem finansowo-rzeczowym;
  11. dokonywanie odbiorów i przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych realizowanych  zadań inwestycyjnych;
  12.  przygotowywanie umów związanych z przejęciem sieci wodociągowych na majątek Gminy;
  13.  nadzór nad konserwatorami sieci oraz pracownikami gospodarczymi Urzędu Gminy w Łęczycy.

Wymagane dokumenty:

  1. podpisane odręcznie: curriculum vitae z przebiegiem nauki i pracy zawodowej oraz list motywacyjny.
  2. uwierzytelniona kopia dokumentów poświadczających posiadane wykształcenie i staż pracy,
  3. oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych
  4. oświadczenie o niekaralności za przestępstwa umyślne, ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  5. oświadczenie kandydata  o stanie zdrowia, uwierzytelnione kopie świadectw pracy

Dodatkowe informacje:

Informacja o warunkach pracy na danym stanowisku:

  1. wymiar czasu pracy – pełen etat,
  2. rodzaj pracy – praca biurowa i terenowa,
  3. praca przy monitorze ekranowym,
  4. miejsce pracy – stanowisko pracy znajduje się w budynku  Urzędu Gminy w Łęczycy,
  5. stanowisko pracy znajduje się na parterze,
  6. pomieszczenie ogrzewane, z dostępem do sanitariów na parterze,
  7. wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych w miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia o naborze wynosił poniżej 6 %.

Etapy naboru:

Postępowanie konkursowe przeprowadzi Komisja ds. Rekrutacji, powołana przez Wójta Gminy Łęczyca

  1. I etap naboru: wybór osób spełniających wymagania niezbędne i formalne; osoby zakwalifikowane do II etapu naboru zostaną powiadomione telefonicznie.
  2. II etap naboru: polegać będzie na merytorycznej ocenie kandydatów i będzie składać się z testu kwalifikacyjnego i rozmowy kwalifikacyjnej z kandydatami spełniającymi wymagania formalne.
  3. Test będzie się składał z  części ogólnej i części szczegółowej. Test pisemny przeprowadzony  zostanie w formie testu jednokrotnego wyboru i składał się będzie z 15 pytań.

Z wyłonionym w drodze naboru kandydatem do pracy zostanie zawarta umowa o pracę. Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy Łęczyca oraz na tablicy informacyjnej w Urzędzie.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w sekretariacie Urzędu Gminy w Łęczycy,  99-100 Łęczyca - osobiście lub przesłać w terminie do dnia  3 kwietnia 2017 r. do godz 15:30, na adres:

Urząd Gminy w Łęczycy, 99-100 Łęczyca ul. Konopnickiej 14 z dopiskiem na kopercie
„Nabór na stanowisko Kierownika Referatu Infrastruktury Technicznej”

Dokumenty aplikacyjne, które wpłyną do Urzędu Gminy Łęczyca po terminie  3 kwietnia  2017 r. nie będą rozpatrywane.

Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej  oraz na tablicy informacyjnej w Urzędzie Gminy w Łęczycy na okres co najmniej 3. miesięcy. Szczegółowych informacji o naborze udziela: Sekretarz Gminy Łęczyca  – tel. 24 388-20-82.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, szczegółowe CV
(z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej) powinny być opatrzone klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016r., poz. 922) oraz ustawą z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. tj. z 2016r., poz. 902 ze zm.).

INFORMACJA

Informacja wytworzona przez / odpowiada za treść informacji:
  dnia 21 2017

  dnia 21 2017 godz. 15:49
Liczba odsłon:
  2585 od 21 2017 godz. 15:49  (średnio 0.93 odsłon/dobę)

Gmina Łęczyca