0 OFERTY PRACY
0 AKTUALNOŚCI
 ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Informacja o wynikach naboru na stanowisko: GONIEC

Wójt Gminy Łęczyca informuje, że w wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na wolne stanowisko pracy Gońca w Urzędzie Gminy w Łęczycy do zatrudnienia na ww stanowisko wyłoniono:

Panią Joannę Łuczak, zam. Leźnica Mała

Pani Joanna Łuczak spełniła wszystkie wymogi formalne i merytoryczne do zatrudnienia na ww. stanowisku Gońca. Kandydatka osiągnęła najwyższy wynik w ramach zastosowanych metod naboru: test z wiedzy merytorycznej oraz rozmowy kwalifikacyjnej.

» Pliki powiązane:

INFORMACJA O WYNIKU NABORU
Dodany: 25.01.2016 godz. 8:56
INFORMACJA
Dodany: 25.01.2016 godz. 9:08

  dnia 25 2016 godz. 08:56

NABÓR NA STANOWISKO: GONIEC

  WÓJT GMINY ŁĘCZYCA

Oferowane stanowisko:
  GONIEC

Wymiar czasu:
  PEŁEN ETAT

  Sekretariacie Urzędu Gminy Łęczyca, 99-100 Łęczyca - osobiście lub przesłać w terminie do dnia 15 stycznia 2016 r. do godz. 14:00

Wymagania:

Wymagania niezbędne:

  1. obywatelstwo polskie,
  2. wykształcenie średnie,
  3. co najmniej trzyletni staż pracy,
  4. znajomość topografii Gminy Łęczyca,
  5. prawo jazdy kategorii „B”,
  6. pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,
  7. nieposzlakowana opinia,

Wymagania dodatkowe:

  1. Znajomość ustawy Kodeks Postępowania administracyjnego – w zakresie rozdział 8 – Doręczenia.
  2. Rzetelność, staranność, odpowiedzialność, komunikatywność.

Zakres obowiązków:

  1. codzienne doręczanie poczty Urzędu Gminy oraz jej jednostek organizacyjnych do mieszkańców Gminy Łęczyca,
  2. prowadzenie rejestru prowadzonych przesyłek,
  3. dostarczanie plakatów, obwieszczeń, ogłoszeń do administratora słupów ogłoszeniowych,

Informacja o warunkach pracy na danym stanowisku:

  1. wymiar czasu pracy – pełen etat,
  2. rodzaj pracy – praca biurowa i w terenie,
  3. praca przy monitorze ekranowym,
  4. miejsce pracy – stanowisko pracy znajduje się w budynku  Urzędu Gminy w Łęczycy oraz poza Urzędem Gminy,
  5. stanowisko pracy znajduje się na parterze,
  6. pomieszczenie ogrzewane, z dostępem do sanitariów na parterze,
  7. wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych w miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia o naborze wynosił poniżej 6 %.

Wymagane dokumenty:

  1. list motywacyjny,
  2. CV z dokładnym opisem przebiegu pracy zawodowej,
  3. kserokopie dokumentów potwierdzających dotychczasowe doświadczenie zawodowe (poświadczone przez kandydata za zgodność z oryginałem),
  4. kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe do pracy na  stanowisku (poświadczone przez kandydata za zgodność z oryginałem),
  5. oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy                     na stanowisku,
  6. oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu   z pełni praw publicznych,
  7. oświadczenie, że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne  przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe oraz,  że nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne,
  8. inne dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach (poświadczone przez kandydata za zgodność z oryginałem).

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w sekretariacie Urzędu Gminy Łęczyca, 99-100 Łęczyca - osobiście lub przesłać w terminie do dnia 15 stycznia  2016 r. do godz. 14:00 na adres:

Urząd Gminy w Łęczycy, 99-100 Łęczyca ul. Konopnickiej 14
z dopiskiem na kopercie
„Nabór na stanowisko Gońca”
Uwaga – liczy się data wpływu aplikacji do Urzędu

Aplikacje, które wpłyną do Urzędu Gminy Łęczyca po terminie 15 stycznia 2016 r. nie będą rozpatrywane.

Kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie lub pisemnie o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej  oraz na tablicy informacyjnej w Urzędzie Gminy Łęczyc. Szczegółowych informacji o naborze udziela: Sekretarz Gminy Łęczyca  – tel. 24 388-20-82.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, szczegółowe CV
(z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej) powinny być opatrzone klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014r., poz. 1182) oraz ustawą z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2014r., poz. 1182)

INFORMACJA

  dnia 5 2016

  dnia 5 2016 godz. 16:42

Gmina Łęczyca