0 OFERTY PRACY
0 AKTUALNOŚCI
 ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Informacja o wynikach naboru na stanowisko: KSIĘGOWY

Dyrektor Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych w Łęczycy informuję, że na wolne stanowisko urzędnicze – księgowy oferty złożyły następujące osoby:

  1. Maria Jędruszkiewicz – zam. Łęczyca
  2. Magdalena Graczyk – zam. Mniszki

Informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko została wybrana:

Pani  Magdalena Graczyk zam. Mniszki

Kandydatka spełniła wszystkie wymogi formalne i merytoryczne do zatrudnienia na w/w stanowisku oraz otrzymała najwyższą liczbę punków w postępowaniu rekrutacyjnym.

  dnia 5 2015 godz. 10:43

NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACY: KSIĘGOWEGO

  DYREKTOR ZESPOŁU OBSŁUGI PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W ŁĘCZYCY

Oferowane stanowisko:
  KSIĘGOWY

Wymiar czasu:
  PEŁNY ETAT

  Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w siedzibie Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych przy Urzędzie Gminy w Łęczycy ul. M. Konopnickiej 14 (pok. Nr 5), w zamkniętych kopertach z dopiskiem: „Nabór na wolne stanowisko urzędnicze”, w godzinach 8:00-15:00 w terminie do dnia .23.10.2015r

Wymagania:

Wymagania niezbędne:

  1. Obywatelstwo polskie,
  2. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  3. Niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  4. Nieposzlakowana opinia,
  5. Wykształcenie wyższe ekonomiczne (w zakresie ekonomia, rachunkowość, finanse), i co najmniej dwuletni staż w służbach finansowo- księgowych,
  6. Znajomość ustawy o rachunkowości, ustawy o finansach publicznych oraz przepisów szczególnych dotyczących prowadzenia księgowości jednostek budżetowych , znajomość zasad księgowania oraz sprawozdawczości budżetowej i finansowej określonej dla jednostek budżetowych ,
  7. Znajomość obsługi programów finansowo- księgowych, znajomość obsługi komputera w zakresie oprogramowania MS OFFICE (Word, Excel),

Wymagania dodatkowe:

  1. Znajomość organizacji i funkcjonowania administracji samorządowej,
  2. Znajomość uregulowań prawnych z zakresu oświaty ( ustawa o systemie oświaty, Karta Nauczyciela),
  3. Znajomość tematyki wynagradzania i naliczania list płac w jednostkach budżetowych,
  4. Umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  5. Prawo jazdy kategorii B,
  6. Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  7. Rzetelność, staranność, odpowiedzialność.

Zakres obowiązków:

  1. Ewidencja dokumentów finansowo- księgowych w sposób syntetyczny i analityczny,
  2. Sprawdzanie i ewidencja wydatków strukturalnych wg odpowiedniej klasyfikacji,
  3. Prowadzenie ewidencji składników majątku jednostek budżetowych,
  4. Sporządzanie sprawozdań budżetowych,
  5. Rozliczanie inwentaryzacji  i sporządzanie różnic inwentaryzacyjnych jednostek oświatowych,
  6. Zastępstwo na stanowisku ds. płac,
  7. Inne zadania zlecone przez kierownika jednostki i głównego księgowego.

Warunki pracy:

  1. Pełny wymiar czasu pracy
  2. Miejsce pracy- Łęczyca, ul. M. Konopnickiej 14 (parter – budynek nie posiada podjazdu dla osób niepełnosprawnych),
  3. Charakter pracy: Pracownik większość czasu pracy poświęca na wykonywanie czynności o charakterze statycznym związanych głównie z pracą w pozycji siedzącej przy biurku i komputerze.

Wskaźnik zatrudnienia:

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia tj. we wrześniu 2015 r., wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Zespole Obsługi Placówek Oświatowych w Łęczycy, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, jest niższy niż 6%

Wymagane dokumenty:

  1. list motywacyjny,
  2. życiorys (CV) wraz z nr telefonu
  3. kserokopie świadectwa pracy (jeśli takie posiada),
  4. zaświadczenie o posiadaniu praktyki w księgowości,
  5. kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie (dyplom lub zaświadczenie o stanie odbytych studiów),
  6. kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach (jeśli takie posiada),
  7. oświadczenie kandydata o niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  8. oświadczenie kandydata o posiadaniu obywatelstwa polskiego i o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych,
  9. oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych,
  10. kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność- w przypadku kandydatów, którzy zamierzają skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatów,
  11. inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w siedzibie Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych przy Urzędzie Gminy w Łęczycy ul. M. Konopnickiej 14 (pok. Nr 5), w zamkniętych kopertach z dopiskiem: „Nabór na wolne stanowisko urzędnicze”, w godzinach 8:00-15:00 w terminie do dnia .23.10.2015r.

         Aplikacje, które wpłyną do Zespołu po wyżej określonym  terminie, nie będą rozpatrywane.

         Kandydaci zakwalifikowani do dalszych etapów naboru zostaną powiadomieni telefonicznie o  ich miejscu i terminie.

Dokumenty kandydatów, którzy nie spełnią wymagań formalnych będą zwracane na wniosek i odbierane osobiście przez zainteresowanych za pisemnym potwierdzeniem.

         Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy w Łęczycy oraz na tablicy informacyjnej w Urzędzie Gminy w Łęczycy ul. M. Konopnickiej 14.

         Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, szczegółowe CV (z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej) powinny być opatrzone klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych ( t.j. Dz. U. z 2014r.  poz. 1182 z późn. zmianami) oraz ustawą z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych ( t.j. Dz. U. z 2008r. Nr 223, poz. 1458 z późn. zmianami).

  dnia 12 2015

  dnia 12 2015 godz. 14:11

Gmina Łęczyca