0 OFERTY PRACY
0 AKTUALNOŚCI

Informacja o wynikach naboru na stanowisko: stanowisko urzędnicze ds. zamówień publicznych, gospodarki przestrzennej i inwestycji

Na podstawie art. 15 ust 2 pkt 4 ustawy z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych ( Dz. U. z 2019r., poz. 1282, Dz. U z 2021r. poz. 1834) informuję,iż w wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na wolne stanowisko urzędnicze:ds. zamówień publicznych, gospodarki przestrzennej i inwestycji  w Urzędzie Gminy w Łęczycy  nie wyłoniono żadnego kandydata.

Kandydat  spełnił wymagania formalne określone  w ogłoszeniu o naborze na stanowisko Inspektora ds. zamówień publicznych, gospodarki przestrzennej i inwestycji w Urzędzie Gminy w Łęczycy jednak nie został wyłoniony. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej kandydat nie wykazał się wystarczającym poziomem wiedzy i nie spełnił oczekiwań komisji do prawidłowego i samodzielnego wykonywania zadań na ww. stanowisku.

Komisja postanowiła nie rekomendować kandydata do zatrudnienia na przedmiotowe stanowisko. Mając na uwadze powyższe, nabór na stanowisko urzędnicze pozostał nierozstrzygnięty.

» Pliki powiązane:

Informacja o nierozstrzygnięciu konkursu

  dnia 14 2021 godz. 10:07

Wolne stanowisko urzędnicze ds. zamówień publicznych, gospodarki przestrzennej i inwestycji w Urzędzie Gminy w Łęczycy

  WÓJT GMINY ŁĘCZYCA

  stanowisko urzędnicze ds. zamówień publicznych, gospodarki przestrzennej i inwestycji

Wymiar czasu:
  pełen etat

Miejsce składania ofert:
  sekretariat Urzędu Gminy w Łęczycy

Wymagania:

Wymagania niezbędne:·

  1. obywatelstwo polskie,
  2. wykształcenie – wyższe preferowane planowanie przestrzenne, administracja, zarządzanie, ekonomia lub pokrewne, ·
  3. co najmniej trzyletni staż pracy,
  4. biegła znajomość obsługi komputera (WORD, EXCEL),
  5. pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  6. niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego, lub umyślne przestępstwo skarbowe, nieposzlakowana opinia,
  7. stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na w/w stanowisku.

Wymagania dodatkowe:

  1. znajomość organizacji i funkcjonowania administracji samorządowej,
  2. znajomość ustaw: o samorządzie gminnym, oprawo zamówień publicznych,  o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami, Kodeks Postępowania Administracyjnego,
  3. Statut Gminy Łęczyca,
  4. znajomość obsługi urządzeń biurowych,
  5. umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  6. rzetelność, staranność, odpowiedzialność.

Zakres obowiązków:

  1. prowadzenie i koordynowanie postępowań w zakresie zamówień publicznych, w tym:
    1. przyjmowanie wniosków o przeprowadzenie postępowań o udzielenie zamówień publicznych,
    2. opracowywanie wraz z komórkami merytorycznymi dokumentacji przetargowej, w szczególności specyfikacji istotnych warunków zamówienia,
    3. publikowanie dokumentacji przetargowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
    4. opracowywanie dokumentów związanych ze złożonymi środkami ochrony prawnej,
    5. opracowywanie projektów wewnętrznych przepisów z zakresu udzielania zamówień - publicznych oraz powoływania i regulaminu komisji przetargowej,
    6. sporządzanie sprawozdań z udzielonych zamówień publicznych,
    7. prowadzenie rejestru zamówień publicznych o wartości powyżej 30.000 euro,
  2. planowanie przestrzenne, w tym:
    1. prowadzenie spraw związanych z opracowywaniem i zmianami Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Łęczyca oraz miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego Gminy,
    2. przygotowywanie dokumentacji przetargowej na wykonywanie planów zagospodarowania przestrzennego,
  3. wydawanie wypisów i wyrysów z planów zagospodarowania przestrzennego.  Informacja o warunkach pracy na danym stanowisku:
    1. wymiar czasu pracy – pełen etat,
    2. rodzaj pracy – praca biurowa ,
    3. praca przy monitorze ekranowym,
    4. miejsce pracy – stanowisko pracy znajduje się w budynku  Urzędu Gminy w Łęczycy,
    5. stanowisko pracy znajduje się na parterze,
    6. pomieszczenie ogrzewane, z dostępem do sanitariów na parterze,
    7. wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w rozumieniu przepisów o rehabilitacji  zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych w miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia o naborze wynosił poniżej 6 %.

  1. podpisane odręcznie: curriculum vitae z przebiegiem nauki i pracy zawodowej oraz list motywacyjny.
  2. uwierzytelniona kopia dokumentów poświadczających posiadane wykształcenie i staż pracy,
  3. oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych
  4. oświadczenie o niekaralności za przestępstwa umyślne, ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  5. oświadczenie kandydata  o stanie zdrowia,
  6. uwierzytelnione kopie świadectw pracy,

 Etapy naboru:

Postępowanie konkursowe przeprowadzi Komisja ds. Rekrutacji, powołana przez Wójta Gminy Łęczyca

  • I etap naboru: wybór osób spełniających wymagania niezbędne i formalne; osoby zakwalifikowane do II etapu naboru zostaną powiadomione telefonicznie.
  • II etap naboru: polegać będzie na merytorycznej ocenie kandydatów i będzie składać się z testu kwalifikacyjnego i rozmowy kwalifikacyjnej z kandydatami spełniającymi wymagania formalne.
  • Test będzie się składał z  części ogólnej i części szczegółowej. Test pisemny przeprowadzony  zostanie w formie testu jednokrotnego wyboru  i składał się będzie z 15 pytań.

Z wyłonionym w drodze naboru kandydatem do pracy zostanie zawarta umowa o pracę.

Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy Łęczyca oraz na tablicy informacyjnej w Urzędzie.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w sekretariacie Urzędu Gminy Łęczyca,  99-100 Łęczyca - osobiście lub przesłać w terminie do dnia 2 listopada 2021 r. do godz. 15:30 na adres:

Urząd Gminy w Łęczycy, 99-100 Łęczyca ul. Konopnickiej 14,  z dopiskiem na kopercie
„Nabór na stanowisko Inspektora ds. zamówień publicznych, gospodarki przestrzennej i inwestycji  w Urzędzie Gminy w Łęczycy.”

Dokumenty aplikacyjne, które wpłyną do Urzędu Gminy Łęczyca po terminie 2 listopada 2021 r. nie będą rozpatrywane.
Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej  oraz na tablicy informacyjnej w Urzędzie Gminy Łęczycy.

Szczegółowych informacji
o naborze udziela: Sekretarz Gminy Łęczyca  – tel. 24 388-20-82.
Wzory ww. oświadczeń oraz klauzula dla kandydatów do  dobrania na stronie internetowej    www.bip.gminaleczyca.pl    lub w wersji papierowej w sekretariacie Urzędu Gminy w Łęczycy, ul. M. Konopnickiej 14, 99-100 Łęczyca.

» Pliki powiązane:

Oświadczenie I
Oświadczenie II

  dnia 18 2021

  dnia 18 2021 godz. 14:53

Gmina Łęczyca