0 OFERTY PRACY
0 AKTUALNOŚCI

Informacja o wynikach naboru na stanowisko: Stanowisko ds. obsługi rady gminy

Wójt Gminy Łęczyca informuje, że w wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na  wolne  stanowisko   urzędnicze   ds obsługi   rady   gminy:   młodszy   referent w Urzędzie Gminy w Łęczycy  do zatrudnienia na ww . stanowisko wyłoniono :

Panią  Martę Bednarek

Kandydatka spełnia wymagania formalne oraz posiada odpowiednie kwalifikacje wymagane na ww. stanowisku . Jako technikę naboru zastosowano test oraz rozmowę kwalifikacyjną,z których kandydatka  uzyskała najwyższą  ilość punktów .

Pani Marta Bednarek  wykazała się bardzo dobrą znajomością przepisów prawnych niezbędnych do pracy na w/w . stanowisku .

» Pliki powiązane:

Informacja
Zawiadomienie o wyborze

  dnia 6 2020 godz. 13:09

Wolne stanowisko urzędnicze w Referacie Organizacyjnym w Urzędzie Gminy w Łęczycy ds. obsługi rady gminy

  WÓJTA GMINY ŁĘCZYCA

Oferowane stanowisko:
  Stanowisko ds. obsługi rady gminy

Wymiar czasu:
  pełen etat

  Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w sekretariacie Urzędu Gminy Łęczyca, 99-100 Łęczyca

Wymagania:

III. Wymagania niezbędne:

  1. obywatelstwo polskie,
  2. wykształcenie minimum średnie,
  3. biegła znajomość obsługi komputera,
  4. znajomość obsługi systemu Legislator do tworzenia aktów prawa miejscowego,
  5. pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  6. niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego, lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  7. nieposzlakowana opinia,
  8. stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na w/w stanowisku.

 Wymagania dodatkowe:

  1. znajomość organizacji i funkcjonowania administracji samorządowej,
  2. znajomość ustaw:
    • o samorządzie gminnym
    • o pracownikach samorządowych
    • o ochronie danych osobowych
    • o ochronie informacji niejawnych
    • o finansach publicznych
    • Kodeks Postępowania Administracyjnego
  3. Statut Gminy Łęczyca,
  4. znajomość obsługi urządzeń biurowych,
  5. umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  6. rzetelność, staranność, odpowiedzialność.

Zakres obowiązków:

  1. obsługa sesji Rady, posiedzeń komisji,
  2. prowadzenie rejestru uchwał Rady, rejestru interpelacji i wniosków radnych, sporządzanie informacji o realizacji uchwał Rady, zarządzeń Wójta, interpelacji i wniosków,
  3. sporządzanie i przechowywanie protokołów z obrad Rady i jej komisji, uchwał Rady,
  4. przechowywanie planów pracy Rady i jej komisji,
  5. pomoc techniczna w organizowaniu spotkań radnych z wyborcami,
  6. prowadzenie ewidencji osobowej radnych,
  7. wykonywanie zadań związanych z wyborami Prezydenta RP, parlamentarnymi, samorządowymi, ławników do sądów powszechnych oraz przeprowadzanymi referendami,

Informacja o warunkach pracy na danym stanowisku:

  1. wymiar czasu pracy – pełen etat,
  2. rodzaj pracy – praca biurowa ,
  3. praca przy monitorze ekranowym,
  4. miejsce pracy – stanowisko pracy znajduje się w budynku  Urzędu Gminy w Łęczycy,
  5. stanowisko pracy znajduje się na parterze,
  6. pomieszczenie ogrzewane, z dostępem do sanitariów na parterze,
  7. wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych w miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia o naborze wynosił poniżej 6 %.

  1. podpisane odręcznie: curriculum vitae z przebiegiem nauki i pracy zawodowej oraz list motywacyjny.
  2. uwierzytelniona kopia dokumentów poświadczających posiadane wykształcenie i staż pracy,
  3. oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych
  4. oświadczenie o niekaralności za przestępstwa umyślne, ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  5. oświadczenie kandydata  o stanie zdrowia,
  6. uwierzytelnione kopie świadectw pracy,

   Etapy naboru:

Postępowanie konkursowe przeprowadzi Komisja ds. Rekrutacji, powołana przez Wójta Gminy Łęczyca

  1. I etap naboru: wybór osób spełniających wymagania niezbędne i formalne; osoby zakwalifikowane do II etapu naboru zostaną powiadomione telefonicznie.
  2. II etap naboru: polegać będzie na merytorycznej ocenie kandydatów i będzie składać się z testu kwalifikacyjnego i rozmowy kwalifikacyjnej z kandydatami spełniającymi wymagania formalne.
  3. Test będzie się składał z  części ogólnej i części szczegółowej. Test pisemny przeprowadzony  zostanie w formie testu jednokrotnego wyboru  i składał się będzie z 15 pytań.

Z wyłonionym w drodze naboru kandydatem do pracy zostanie zawarta umowa o pracę.

Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy Łęczyca oraz na tablicy informacyjnej w Urzędzie.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w sekretariacie Urzędu Gminy Łęczyca,  99-100 Łęczyca - osobiście lub przesłać w terminie do dnia 27 kwietnia 2020 r. do godz. 14:00 , na adres:

Urząd Gminy w Łęczycy, 99-100 Łęczyca ul. Konopnickiej 14
z dopiskiem na kopercie: „Nabór na stanowisko urzędnicze w Referacie Organizacyjnym  w Urzędzie Gminy w Łęczycy ds. obsługi rady gminy

Dokumenty aplikacyjne, które wpłyną do Urzędu Gminy Łęczyca po terminie 27 kwietnia  2020 r. nie będą rozpatrywane.

Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej  oraz na tablicy informacyjnej w Urzędzie Gminy Łęczycy. Szczegółowych informacji o naborze udziela: Sekretarz Gminy Łęczyca  – tel. 24 388-20-82.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, szczegółowe CV (z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej) powinny być opatrzone klauzulą.

Wzory ww. oświadczeń oraz klauzula dla kandydatów do  pobrania na stronie internetowej   www.bip.gminaleczyca.pl

» Pliki powiązane:

Oświadczenie I
Oświadczenie II
Informacja

  dnia 16 2020

  dnia 16 2020 godz. 15:13

Gmina Łęczyca